Artykuły Florystyczne

Florystyka jest wszechobecna w naszym codziennym życiu. Oprócz domów, które dekorujemy kwiatami przy różnych imprezach, a także bez okazji, florystyczne dekoracje są powszechne w większości obiektów użyteczności publicznej; w biurach, urzędach, bankach, restauracjach – wszędzie tam gdzie jest ktoś, kto dostrzega potrzebę wzbogacenia wnętrza elementami natury. W takim środowisku zwykle czujemy się najlepiej.

W zależności od możliwości finansowych firm, dekoracjami florystycznymi ozdabia się sale konferencyjne, biurka w gabinetach, recepcje, stoliki w restauracjach i wiele innych miejsc, pamiętając o zasadzie, że nie mogą one przeszkadzać. Fachowcy w tej dziedzinie – floryści, używają całego swojego kunsztu, aby zaaranżowane przez nich dekoracje kwiatowe były oryginalne, eleganckie i trwałe. Na ich gusta mają też wpływ mody i style aktualnie panujące we florystyce, a te zmieniają się często. Każdy nowy trend we florystyce niesie ze sobą nową filozofię, kolorystykę, nazwy, dobór roślin i naczyń oraz nowe przesłanie. Trendy florystyczne są źródłem informacji i inspiracji dla florystów.

Features Projects

Quisque eu massa ut justo egestas pellentesque? Integer viverra neque a neque laoreet volutpat. Mauris vel nisl et velit placerat auctor non et nibh.

View all
View

Teen Bedroom Decor

Curabitur a lacinia enim. Aenean gravida vehicula augue, eu pharetra nisl luctus lobortis? Donec...

View

Turn the kids’ favorite old tees into a work of art.

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer sem ligula Morbi nulla wisi. Ornare cursus orci pretium...

View

Use picture frames to spell out a fun message

Sed morbi pede eget lorem vel id et amet est eros. Dapibus pharetra hendrerit Vestibulum Lorem...